0-9
27 اسفند 1401 - 16:19

ارتقای ساختار انتظامی خراسان جنوبی اجرایی شود

استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد: با توجه به قرار گرفتن خراسان جنوبی در مسیر کریدور جنوب به شمال و مرز مشترک با افغانستان ارتقای انتظامی استان به درجه یک را خواستاریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، جواد قناعت صبح امروز در مراسم تودیع و تکریم فرماندهای انتظامی استان با گرامی داشت یاد شهدای انقلاب، دفاع مقدس 21 هزار شهید انتظامی کشور و 163 شهید انتظامی خراسان جنوبی گفت: با توجه به ماموریت‌های انتظامی استان، وجود استان در کریدور جنوب به شما و مرز مشترک با افعانستان خواستار ارتقای درجه انتظامی استان به درجه یک هستیم. 

وی با اشاره به لزوم هوشمندسازی انتطامی خراسان جنوبی، خواستار تامین اعتبارات مورد نیاز برای  تجهیز پلیس، انسداد مرز، ضرورت تامین نیروی انسانی مورد نیاز انتظامی خراسان جنوبی با توجه به ماموریت‌ها انتظامی خراسان جنوبی شد. 

قناعت با بیان اینکه خراسان جنوبی استانی پهناور با فاصله زیاد شهرها است افزود: فضای همدلی و هم‌راهی در شورای تامین استان وجود دارد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: نیروی انتظامی کشور مظهر عطوفت، قدرت، عزت و رحمت است و برخلاف  پلیس‌های کشورهای دیگر از مقبولیت  مردمی رخوردار است و با وجود اینکه دشمن تلاش کرد که مردم را از نیروهای انتظامی جدا کند به این آرزوی خود نرسید. 

قناعت علت موفق نشدن دشمن در ایجاد جدایی بین مردم و نیروی انتظامی را حضور در متن مردم توسط نیروهای انتظامی کشور اعلام کرد. 

وی خواستار به‌کارگیری نیروهای جوان در پست‌های کلیدی انتظامی کشور و استان شد و گفت: به عنوان رئیس شورای تامین استان خواستار توجه ویژه و خاص به خراسان جنوبی در این حوزه هستم.

انتهای پیام/252/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1099192