0-9
26 دی 1401 - 14:26

لزوم تشریح دستاوردهای انقلاب به مردم

فرماندار کاشان ضمن تاکید بر لزوم تشریح دستاوردهای انقلاب به مردم گفت: زمینه اجرای برنامه‌های دهه فجر در کاشان فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمدشریف زارعی ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر، اظهار داشت: ایام دهه فجر نقطه عطف انقلاب شکوهمند اسلامی و متعلق به همه مردم است و باید فرهنگ ایثار، شهادت و فداکاری که از عوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی است بیش از گذشته میان اقشار جامعه به خصوص دانش‌آموزان و نسل جوان ترویج شود.

وی افزود: ریشه دشمنی‌های متعدد استکبار جهانی با مردم ایران، وجود اتحاد، همدلی ملت و مسئولان و همچنین پیشرفت‌هایی است که در سال‌های پس از پیروزی انقلاب کسب شده که معرفی شناسنامه این دستاوردها و پیشرفت‌ها حائز اهمیت است.

فرماندار ویژه شهرستان کاشان گفت: تمامی فعالیت‌های مربوط به بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی و جشن‌های دهه فجر با همکاری و مشارکت مردم در شهرها و مناطق روستایی انجام می‌گیرد و رویکرد امسال فرمانداری مشارکت تمامی اقشار جامعه و حضور در مساجد و صبحگاه  مدارس با همکاری آموزش و پرورش، امور مساجد و روحانیون و برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی با مدیریت شهرداری است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان ابراز داشت: اهمیت دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس انقلاب اسلامی باید به صورت مطلوب برای مردم در ایام‌الله دهه مبارک فجر تشریح شود.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صحیح و مسئولانه و فضاسازی مناسب، برگزاری پیاده‌روی‌های خانوادگی و مسابقات هنری و عکاسی تلاش کنیم ضمن تبیین زوایای پیروزی انقلاب زمینه اجرای برنامه‌های دهه مبارک فجر فراهم شود تا از این طریق شرایط آشنایی بیشتر  قشر جوان و نوجوان با ارزش‌های اسلامی فراهم شود.

فرماندار ویژه شهرستان کاشان با بیان اینکه خوشبختانه با تلاش و کوشش مسئولین در دولت انقلابی شاهد دست آوردهای مهمی هستیم، تاکید کرد: تعدادی از این طرح‌ها در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/801/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 980524