0-9
26 دی 1401 - 23:36

نوجوانان و جوانان شهرکرد در رویداد «بچه‌های مسجد» با هم رقابت می‌کنند

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: رویداد «بچه‌های مسجد» در ایام الله فجر انقلاب اسلامی ویژه نوجوانان و جوانان عضو کانون‌های مساجد در رشته موضوعات فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری در دیدار با رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری شهرکرد با تاکید بر ظرفیت عظیم مردمی در کانون‌های مساجد گفت: برگزاری رویداد «بچه‌های مسجد» بستری برای تقویت مساجد و کانون‌هاست.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری افزود: رویداد «بچه‌های مسجد» در ایام الله فجر انقلاب اسلامی ویژه نوجوانان و جوانان عضو کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در رشته موضوعات فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مجری این رویداد، کانون فرهنگی هنری شهید چمران از مسجد و حسینیه اعظم شهرکرد است که پنج مسجد و کانون مرکز استان با این کانون در اجرای آن مشارکت خواهند داشت.

مظاهری هدف از برگزاری این رویداد را تقویت مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، ایجاد نشاط اجتماعی و کشف استعدادهای ناب بچه‌های مسجد و کانون‌ها دانست.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: این رویداد کارویژه مشترک کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری شهرکرد خواهد بود که با برون‌سپاری این رویداد به بچه‌های مسجد، تلاش می‌شود کادرپروری و تقویت نیروهای مومن انقلابی مستعد در مساجد و کانون‌ها محقق و شور و نشاط معنوی و اجتماعی در مساجد روزافزون شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 981476