0-9
16 بهمن 1401 - 13:17

اجرای مرحله چهارم پویش «لبخند احسان» در استان سمنان

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان سمنان از ارائه خدمات دندان‌پزشکی رایگان در قالب مرحله چهارم پویش «لبخند احسان» در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، مهدی جلالی، معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان سمنان پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از ارائه خدمات دندان‌پزشکی رایگان در منطقه فرومد شهرستان میامی در قالب پویش «لبخند احسان» خبر داد.

وی اظهار کرد: در این پویش که به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برگزار می‌شود، پنج روستا از توابع شهرستان کم‌برخوردار میامی زیرپوشش قرار می‌گیرند.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان سمنان بیان کرد: تاکنون سه مرحله از پویش «لبخند احسان» در این استان برگزار شده است.

جلالی ادامه داد: مرحله چهارم این پویش به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین علی (ع) و ایام‌الله دهه فجر به مدت سه روز، با همکاری کانون خدمت رضوی استان سمنان و بسیج سازندگی استان برگزار و خدمات دندانپزشکی و پزشکی ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این مرحله بیش از 250 خدمت به مردم منطقه فرومد شهرستان میامی ارائه می‌شود که این خدمات شامل جرم‌گیری، درمان ریشه، پر کردن و کشیدن دندان است.

پایان پیام/2568/س/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1019932