0-9
20 بهمن 1401 - 19:04

انبار اموال تملیکی زنجان تعیین تکلیف شد

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: رویکرد استان زنجان در راستای رفع موانع برای تعیین تکلیف اموال تملیکی در انبارها سازنده و رفع موانع بود که باعث تعیین تکلیف کالاها بویژه کالاهای سریع الفساد و کالاهای چندین سال شد که اقدام بسیار خوب و ارزشمند بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با جمشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اموال تملیکی کشور، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد امام راحل و شهدای انقلاب اظهار کرد: از اقدامات سازمان اموال تملیکی بابت مدیریت و پیگیری‌ها و تعیین و تکلیف کالاها در انبارهای اموال تملیکی تشکر می‌کنیم.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع تعیین تکلیف اموال تملیکی در انبارها افزود : در این راستا رئیس قوه قضاییه با حساسیت ویژه شخصا ضمن بازدید از انبارها دستورات لازم برای تسریع در تعیین تکلیف کالاها صادر کردند.

وی اظهار کرد:خوشبختانه عملکرد سازمان در استان با پیگیری‌های انجام شده در مقایسه با استان‌های هم طراز خوب و قابل تقدیر است.

صادقی نیارکی ادامه داد: در سفر آذر ماه رئیس قوه قضاییه به استان زنجان بررسی وضعیت انبارهای اموال تملیکی استان، ستاد اجرایی و گمرک استان وزیر دادگستری پس از بازدید در جلسه شورای عالی قضائی در زنجان طی گزارشی اعلام کرد که وضعیت انبارها خوب و هیچ مورد منفی در انبارهای تملیکی استان وجود ندارد که نشان از اهتمام مسئولان امر در تعیین تکلیف اموال است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: رویکرد استان زنجان در راستای رفع موانع برای تعیین تکلیف اموال تملیکی در انبارها سازنده و رفع موانع بود که باعث تعیین تکلیف کالاها بویژه کالاهای سریع‌الفساد و کالاهای چندین سال شد که اقدام بسیار خوب و ارزشمند بود.

وی تاکید کرد: به برکت نظام و ولایت فقیه هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد ، همین موضوع مهم مولد سازی مبتنی بر ولایت فقیه است و نتایج بسیار خوبی بهمراه خواهد داشت.

صادقی نیارکی افزود: در خصوص کالاهای سریع الفساد که نیازمند تعیین تکلیف است با ورود دستگاه قضایی استان از بروز ضرر به بیت المال جلوگیری شد و ما معتقدیم که برخی کالاهای موجود در انبار تملیکی باید یک تدبیر می شود از امحاء آنها با صرف نهادهای خیریه جلوگیری کرد.

در این دیدار جمشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اموال تملیکی ضمن تقدیر از پیگیری و ایجاد حساسیت بسیار خوب رئیس کل دادگستری استان زنجان و دادستان زنجان بر تعیین تکلیف انبارهای سازمان اموال تملیکی استان گفت: در سایه تعامل و همکاری قوه قضاییه و سازمان اموال تملیکی در سراسر کشور و حساسیت رئیس قوه قضائیه مبنی بر ساماندهی وضعیت انبارها و تعیین تکلیف کالاهای اموال تملیکی که جای بسیار امتنان وتقدیر دارد.

پایان پیام/73005

منبع: فارس
شناسه خبر: 1030303